Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 63

Srijeda, 23 Siječanj 2013 12:35

Nove pobjede Monike Berulec

Proteklog vikenda Samobor je bio domačin 22. karate Grand prix Croatia turnira na kojem je tijekom dva dana u borbama i katama nastupilo preko 1450 natjecatelja iz 19 zemalja. To je najbrojniji i kvalitetom najjači turnir jugoistočne Europe, koji su mnoge reprezentacije iskoristile kao provjeru spremnosti svojih karataša pred Europsko prvenstvo u Turskoj početkom veljače.

Na natjecanju je nastupila naša kompletna reprezentacija, pa je tako Hrvatsku u katagoriji juniorki-48 kg zastupala prvakinja Hrvatske Monika Berulec. Monika je svojim nastupom potvrdila jako dobru formu, te je bez izgubljenog poena osvojila prvo mjesto. U prvom kolu pobjedila je reprezentativku Slovenije, u drugom Srbije, a u finalu superiorno sa 3:O predstavnicu BiH a. Ova pobjeda još više dobiva na značaju jer je Monika jedina od Hrvatskih reprezentativki u kategoriji juniorki osvojila prvo mjesto. Nakon natjecanja kompletna reprezentacija otputovala je na zajedničke sedmodnevne pripreme.