Odbori Gradskog vijeća

 Izabrani na konstituirajućoj sjednici 14. lipnja 2017. godine  

Mandatna komisija:

1.  Vladimir Sever, prof.cin. – predsjednik
2.  Berislav Ratkajec, dr.vet.med. – član
3.  Vlado Žigrović, dr.vet.med.– član

Odbor za izbor i imenovanja:

1. Štefica Kamenarić - Filipović, dr.med.– predsjednica
2. Zoran Fučkan - član
3. Željko Pecak – član


Odbor za Statut, Poslovnik i propise:

1. Vesna Bičak - Dananić, dipl.pol. - predsjednica
2. Marija Kralj, univ.bacc.cin. - članica
3. Dalibor Bastalec - član
           
Odbor za financije i proračun:

1. Krešimir Potočki, bacc.oec. - predsjednik
2. Darko Bistrički, struc.spec.ing.građ. - član
3. Filip Ćurko, univ.spec.oec. - član

IZABRANI NA 2. SJEDNICI GRADSKOG VIJEĆA ODRŽANOJ 05.SRPNJA 2017.

Odbor za određivanje imena naselja, ulica i trgova:

1. Zoran Fučkan  predsjednik
2. Ivanka Jurkin - Rinkovec - članica
3. Matija Buković - član
4. Stjepan Berulec - član
5. Dr.sc. Miroslav Gjurašin, dr.med.

Odbor za gospodarski razvoj:

1. Dubravko Ponoš, dipl.ing.MBA - predsjednik
2. Krešimir Potočki, bacc.oec. - član
3. Ivana Fučkan, mag.oec - članica
4. Jasna Novaković - Marković - članica
5. Željko Pecak - član
6. Dalibor Bastalec - član
7. Ivica Sambol, struc.spec.ing.el. - član

Odbor za komunalne djelatnosti i zaštitu okoliša:

1. Krasnodar Marković - predsjednik
2. Dražen Vukelić - član
3. Željko Buković - član
4. Marijan Radašić - član
5. Željko Pecak - član
6. Mladen Miko - član
7. Vladimir Večaj, dr.vet.med.- član

Odbor za humanitarne djelatnosti i socijalnu skrb:

1. Štefica Kamenarić - Filipović, dr.med. - predsjednica
2. Irena Tomorad - članica
3. Ana Pustak - bacc.oec. - članica
4. Dalibor Bastalec - član
5. dr.sc. Miroslav Gjurašin, dr.med. - član

Odbor za prostorno uređenje i planiranje razvoja grada:

1. Robert Gradečki, mag.ing.arh. - predsjednik
2. Dubravko Ponoš, dipl.ing. MBA - član
3. Slavko Gorički, ing.građ. - član
4. Ivan Loborec - član
5. Dalibor Bastalec - član
6. dr. sc. Miroslav Gjurašin, dr.med. - član
7. Vladimir Večaj, dr.vet.med. - član

Odbor za mjesnu samoupravu:

1. Dragan Perković - predsjednik
2. Danijel Platušić - član
3. Renata Kober - članica 
4. Vladimir Večaj, dr.vet.med. - član
5. Ivica Sambol, struc.spec.ing.el. - član

Odbor za poljodjelstvo, šumarstvo i vodoprivredu:

1. Marija Sesvečan, dipl.ing.agr. - predsjednica
2. Željka Jarec Bukal, univ.bacc.cin. - članica
3. Darko Bistrički, struc.spec.ing.građ. - član
4. Vladimir Večaj, dr.vet.med. - član
5. Filip Ćurko, univ.spec.oec. - član

Odbor za kulturu, školstvo i predškolski odgoj:

1. Ivanka Hodja Kukovačec - predsjednica
2. Štefica Fanjek - članica
3. Ana Perlić, univ.bacc.paed. - članica
4. Marija Kralj, univ.bacc.cin. - članica
5. Stjepan Berulec - član
6. Ivica Sambol, struc.spec.ing.el. - član
7. Marija Kotarski - članica

Odbor za sport:

1. Željka Jarec Bukal, univ.bacc.cin. - predsjednica
2. Damir Hrupec - član
3. Vladimir Sever, prof.cin. - član
4. Tanja Madžarac - članica
5. Stjepan Berulec - član
6. Ivica Sambol, struc.spec.ing.el. - član
7. Ina Gregurić - članica

Odbor za informiranje:

1. Štefica Kamenarić - Filipović, dr.med. - predsjednica
2. Josip Rečec - član
3. Tomislav Nedelić - član
4. Stjepan Berulec - član
5. Ina Gregurić - članica

Odbor za turizam:

1. Nikolina Obad Kos - Perko, dipl.ing.agr. - predsjednica
2. Petra Knez - članica
3. Berislav Ratkajec, dr.vet.med. - član
4. Ina Gregurić - članica
5. Filip Ćurko, univ.spec.oec. - član

Odbor za prigovore i pritužbe građana:

1. Martina Pajač, mag.ing.agr. univ.spec.polit. - predsjednica
2. Dubravko Žilavec - član
3. Darko Bistrički, struc.spec.ing.građ. - član
4. Željko Pecak - član
5. Ina Gregurić - članica

 

   

O Zelini | Ustroj | Pristup informacijama | Korisni linkovi | Kontakt

© 2008-2016. Sva prava pridržana. Grad Sveti Ivan Zelina