Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 63

Ponedjeljak, 01 Listopad 2012 14:36

DVD Paukovec ponovno državni prvak!

DVD Paukovec nastupio je 29. rujna 2012. godine u Zadru na Državnom natjecanju vatrogasaca. Na natjecanju je nastupilo 240 ekipa iz cijele Hrvatske. U najjačoj kategoriji, muških A nastupilo je 64 ekipe među kojima je DVD Paukovec zauzeo 1. mjesto i tako ponovio rezultat iz 2008. godine kada su u Splitu osvojili državno prvenstvo! U ženskoj A kategoriji nastupilo je 54 ekipe i najbolje su bile cure iz Zaprešića. Također u muškoj B kategoriji nastupilo je 59 ekipa i naši dragi nam susjedi iz Lakteca ušli su u zlatnu skupinu sa 19. mjestom. Konkurencija je bila jaka, DVD Otok je zauzeo 2.mjesto odmah iza DVD Paukovec, a treći je bio DVD Deanovec. Moramo spomenuti da je Zagrebačka županija osvojila prvih 5 mjesta u muškoj A kategoriji, prva 4 mjesta u ženskoj A kategoriji i tako pokazala od kuda su najbolje ekipe Hrvatske.

Nastupili su: Miro Blažić, Marko Blažić, Toni Sokač, Robert Vodopijevec, Kristijan Župančić, Josip Rečec, Marko Pavlić, Krunoslav Kos Preko, Zoran Šarutančec i Marko Poldrugač. Trener Stjepan Berulec.

Pozivamo vas u subotu, 6. listopada, u 16 sati na nogometni stadion u Sv. Ivan Zelini kada će prije nogometne utakmice NK Zelina - NK Junak biti predstavljeni državni prvaci DVD PAUKOVEC!