Ponedjeljak, 11 Veljača 2019 12:48

Hokej klub Zelina peti na EuroHockey Indoor Club Trophyu

Hokej klub Zelina osvojio je peto mjestu na EuroHockey Indoor Club Trophyu, kupu prvaka B skupine u Dvoranskom hokeju za muškarce koji je održan u Svetom Ivanu Zelini od 08. do 10. veljače 2019. godine.

Hrvatski prvaci, Hokej klub Zelina, završili su turnir na petom mjestu, što je najbolji rezultat ove momčadi u povijesti ovog natjecanja.

Hokejaši Zeline u prvom dijelu natjecanja igrali su u grupi sa Španjolcima i Poljacima i time je peto mjesto još veći uspjeh s obziroma da su Španjolci osvojili turnir, a Poljci su ušli u viši rang.

Za Hokej klub Zelina na ovom turniru nastupali su: Jurica Benković, Serhii Koval (golmani), Antonio Žilić, Aleksandr Lykov, Marko Marić, Bohdan Kovalenko, Dario Tolušić, Andrija Hršak, Petar Hršak, Mario Ilinović, Anže Fujs i Gregor Fujs.