• 14. Zelinska biciklijada

  14. Zelinska biciklijada

 • 29. Svetoivanjski dani

  29. Svetoivanjski dani

 • U tijeku je energetska obnova zgrade gradske uprave

  U tijeku je energetska obnova zgrade gradske uprave

 • U tijeku su radovi na energetskoj obnovi zgrade Pučkog otvorenog učilišta

  U tijeku su radovi na energetskoj obnovi zgrade Pučkog otvorenog učilišta

 • Kreće zamjena kompletne rasvjete novim LED svjetiljkama

  Kreće zamjena kompletne rasvjete novim LED svjetiljkama

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Četvrtak, 31 Siječanj 2019 10:27

Uspješno završene pripreme seniora Hokej kluba Zelina

Seniori Hokej kluba Zelina uspješno su završili pripreme u Belgiji za nastup na europskom klupskom prvenstvu Eurohockey Indoor Club Trophy koji će se održati od 08. – 10.02.2019. u Svetom Ivanu Zelini.

Odigrane su ukupno 4 utakmice protiv najboljih ekipa Belgije koja je trenutno aktualni svjetski prvak u hokeju.

Protiv Racing Clube de Bruxelles, koji trenutno drži 3. mjesto lige, odigrane su dvije utakmice. Iako njihov najbolji igrač, Tom Boone, inače najbolji igrač svijeta, nije igrao, ostatak ekipe koju čine njihovi najbolji igrači je odigrala maksimalno jake i odlične utakmice, ali je HK Zelina pobijedila rezultatima 11:4 i 8:7 u oba dva susreta.
O kvaliteti ovog kluba govori I činjenica da će ovaj klub također u veljači igrati europsko klupsko prvenstvo najboljih 8 ekipa u Europi.

U susretu protiv odlične ekipe KHC Dragons , Zelina je također pobijedila rezultatom 7:3.

Protiv vodeće ekipe lige, White Star odigrana je jedna utakmica gdje je naša ekipa pobijedila rezultatom 4:3.

Ovi rezultati su pokazatelj odlične spremnosti naše ekipe za predstojeći Trophy koji uskoro počinje. Najveći cilj je završiti turnir na jednom od prva dva mjesta i tako prijeći u najjaču skupinu A europskih klubova, što bi bio povijesni rezultat za HK Zelina, ali i za hrvatski hokej uopće.

Pročitano 192 puta

O Zelini | Ustroj | Pristup informacijama | Korisni linkovi | Kontakt

© 2008-2016. Sva prava pridržana. Grad Sveti Ivan Zelina